nachlazeni

Esenciální oleje jako inovativní řešení proti chřipce a nachlazení

Esenciální oleje jako inovativní řešení proti chřipce a nachlazení. Esenciální olej, esence, chřipka, nachlazení, přírodní léčba, aromaterapie, přírodní prevence a rodinná péče.

Nachlazení…..Začal školní rok Péťa do školy a Kačenka do školky. Výkyvy počasí, chvíli teplo chvíli zima. Děti zůstávají nabalené, nebo zase bez oblečení.

Do toho věčný shon a stres, práce škola, školka, děti, kroužky, domácnost,… stihnout tohle támhle to a už zase Péťa kašle a Kačence začala rýma, děti v kolektivech jsou unudlané, nachlazené a nemocné. Co s tím, jak přežít začátek školního roku a zimu?…..

nachlazeni

 

TAK TAKHLE BY MOHLI VYPRÁVĚT MNOZÍ RODIČE

Mnoho z vás už mě znáte a mnoho se mě chodí ptát jaké bylinky, esenciální oleje, masáže a co dalšího?

Dnes se s vámi podělím o několik příběhů ostatních rodičů, které vám mohou být inspirací.

Příběh jednoho rodiče: Jak esenciální oleje změnily náš život

Když moje děti začaly chodit do školky, zdálo se, že přichází jedeno nachlazení za druhým. Ale pak jsem objevila esenciální olej BODYGUARD. Skepticky jsem zkusila tento olej a výsledky mě ohromily. Děti byly méně náchylné k nachlazení a celkově se jim zvýšila imunita.

O esenciálních olejích a aromaterapii jsem vám napsala již několik článků a dnes mám pro vás konkrétní návody a možnost použití jedno druhových esenciálních olejů, nebo přímo směsí esenciálních olejů na určité obtíže.

 

A návody jak tyto esenciální oleje používat .

 

BODYGUARD: Aplikujte 2-3 kapky smíchané s nosným olejem (slunečnicový, kokosový) na plosky nohou nebo do difuzéru. Používejte jednou denně pro prevenci.

BREATH: Pro hluboké a čisté dýchání. Použijte 2 kapky v difuzéru nebo přidejte do horké vany.

BOROVICE: Tento olej má uklidňující účinky a je ideální pro nosní, krční a plicní infekce. Doporučuje se přidat 2-3 kapky do koupele nebo do difuzéru před spaním.

MATA: Je vhodná při problémech dýchacích cest, nachlazení a chřipce . Použijte 2 kapky smíchané s nosným olejem na plosky nohou nebo difuzér.

TEE TREE: Antivirotický a antibakteriální účinek. Použijte do difuzéru.

 

Výhody dalších esenciálních olejů

 

COLWIT: Ideální pro podporu imunity se zaměřením na nachlazení a chřipku.

PROTECT: Chrání před vnějšími agresory. Velice silná ochrana před viry.

EUKALYPTUS: Pro svěží nádech.

 

Další příběh: Oživení zimních večerů

 

Lucie, matka tří dětí, se s námi podělila o svou zkušenost: „Když se venku ochladí, rádi si doma zapálíme difuzér s esenciálními oleji. Můj oblíbený je BREATH, který celému domu dodá svěží vůni a pomáhá nám lépe dýchat. Moje děti zbožňují EUKALYPTUS, který je před spaním uklidňuje.“

Učiňte krok k přírodní prevenci nachlazení

Esenciální oleje nabízejí jedinečnou kombinaci přírodních výhod a ochrany pro vaši rodinu. Objevte jejich sílu a poskytněte své rodině to nejlepší.

 

 

Pro nákup esencí, které v Betynce (my i naši klienti) používáme, doporučuji si jako první krok udělat registraci v eshopu, protože pak máte už na první objednávku akci 3+1 zdarma u esenciálních olejů.

Registrace do eshopu je zdarma.

Registrací dále máte možnost vidět, všechny produkty, výhodné nákupy a slevy.

Registrací se k ničemu nezavazujete, pouze máte možnost získávat slevy a dozvídat se o novinkách a využívat akce spojen s použitím esenciálních olejů (masáže, workshopy,…)

Pokud potřebujete poradit, jsme tu pro vás Napište nám na info@betynka.cz a my Vás brzy kontaktujeme.

 

 

Esenciální olej, esence, chřipka, nachlazení, přírodní léčba, aromaterapie, přírodní prevence a rodinná péče.

Sdílejte tento článek